طراحی قالب اختصاصی گرافیکی سایت | طراحی تمپلیت حرفه ای وب سایت

طراحی قالب گرافیکی

طراحی قالب گرافیکی سایت

قالب گرافیکی سایت که به آن تمپلیت یا TEMPLATE نیز گفته میشود. منظور طرح و نمایه سایت شما می باشد.کلیه المان های بصری که بتوانید خدمات و محصولات شما را در قالب یک صفحه طراحی وب سایت حرفه ای نمایش دهد. قالب ها طی ده گذشته تغییرات چشم گیری داشته اند. قالب ها به صورت ریسپانسیو طراحی شده اند و در تمامی دیوایس ها واکنش گرا هستند. المان های انیمیشن بدون استفاده از فلش در حال استفاده است. حجم صفحات آنها بسیار کمتر شده است. همچنین بهینه سازی سایت نیز در کد های قالب به خوبی انجام می شود.

قالب های سایت به چند دسته هستند؟

قالب ها به دو دسته تقسیم بندی میشوند. یکی قالب های رایگان هستند که در اینترنت موجود است و با سرچ کردن free template میتوانید آنها را پیدا کنید. دسته دوم قالب ها به صورت اختصاصی طراحی میشوند.مزیت دسته اول رایگان بودن و مزیت دسته دوم این است که قالب گرافیکی سایت دقیقا بر اساس نیاز و سلیقه شما طراحی می شود.و قابل تغییر و ادیت بنا به سلیقه و درخواست شما می باشد.به عنوان مثال قالب صفحه اصلی وب سایت آبی به صورت اختصاصی طراحی شده است که نمونه آن را در هیچ سایت داخل و خارجی پیدا نمیکنید. شایان ذکر است چندین بار سعی به کپی برداری شده که به خاطر استفاده از المان های حرفه ای مخصوصا در بخش روند کاری نتوانسته اند این کار را انجام دهند. طراحی قالب سایت باید به گونه ای باشد که شما را از باقی رقباء متمایز کند.

مزیت طراحی قالب اختصاصی سایت چیست؟

ازجمله مزایای طراحی قالب اختصاصی سایت را میتوان به شرح زیر توضیح داد :

  • قالب اختصاصی سایت دقیقا مطابق سلیقه مشتری طراحی می شود.
  • قالب اختصاصی وب سایت قابلیت ادیت تا زمان تایید طراح را دارد.
  • قالب های اختصاصی کاملا بر اساس استاندارد های گوگل طراحی می شود.
  • قبل از طراحی قالب بازار کاری شما و رقباء آنالیز شده تا بهترین قالب طراحی شود
  • قالب ها به صورت ریسپانسیو می باشند.
  • علاوه بر ریسپانسیو بودن میتوان برای نمایش در هر دیوایس امکانات منحصر به فردی استفاده نمود

در صورتی که تمایل دارید طراحی قالب وب سایت شما توسط بهترین شرکت طراحی سایت انجام شود، از طریق اطلاعات زیر با ما در تماس باشید.

در صورتی که با توجه به مطالعه توضیحات فوق تمایل به طراحی قالب حرفه ای حرفه ای دارید و یا موارد مبهمی برای شما به وجود آمده است، میتوانید از طریق اطلاعات زیر با بخش فروش ما در ارتباط باشید .
شماره های تماس : 02144069802
سیستم پشتیبانی : support.blueco.ir
ایمیل : info@blueco.ir
فرم ارتباطی آبی


طراحی قالب گرافیکی سایت، طراحی قالب گرافیکی وب سایت، طراحی قالب حرفه ای سایت، طراحی تمپلیت سایت، طراحی قالب اختصاصی گرافیکی سایت