تخفیف گروهی اوجوز

نام پروژه :
تخفیف گروهی اوجوز
نام کارفرما :
شرکت دلفین
تاریخ شروع پروژه :
1393/07/11
مدت پروژه :
45 روز
وضعیت پروژه :
پایان یافته
آدرس وب سایت :
www.oojooz.ir

 علامت تجاری شرکت توسعه دهندگان دلفین هفت در حوزه تجارت الکترونیک است که در حوزه خدمات فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک فعالیت می کند.

اوجوز به معنی ارزان در زبان ترکی، برند تجاری جهت راه اندازی وب سایتی است که خدمات فروش خدمات و کالا را با تخفیف های جذاب به مشتریان عرضه می کند. از طرفی کسب و کارهای مختلف سطح شهر چه در حوزه خدمات و یا کالا میتوانند به معرفی خود در این وب سایت با ارائه تخفیف های جذاب جهت جذب مشتری می پردازند. هدف اوجوز گرفتن تخفیف برای مشتریان و شناساندن کسب و کارها در فضای آنلاین به مشتریان میباشد.

این شرکت قصد دارد تا با استفاده از روش‌های نوین تبلیغاتی واخذ تخفیف از خدمات و کالاهای مرغوب در سطح شهر روشی را در حوزه خرید رواج دهد که هم برای صاحبان کالاها و کسب‌ و‌کارهای گوناگون سودآور باشد و هم برای مشتریان و خریداران کالاهای مختلف جذاب بوده و صرفه اقتصادی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک میزان سود ببرند.

 اوجوز یک تیم متشکل از متخصصان و کارشناسانی در حوزه تجارت الکترونیک، مدیریت و IT، است.اوجوز با تمرکز روی یک کالا یا سرویس به‌ صورت روزانه، هم فرایند انتخاب را برای اعضای خود آسان می‌کند و هم با استفاده از تخفیف کالای مورد‌نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر کرد.

با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادات ویژه‌ای از انواع کالاها، خدمات، تفریحات و سرگرمی‌های تازه و جذاب روی سایت اوجوز قرار می‌گیرد و خریداران می‌توانند از تخفیف‌های جذاب استفاده کنند. بدین ترتیب شما می توانید تخفیف مورد نظر را به دوستان و آشنایان هم پیشنهاد دهید.