شرکت سپید آذین

نام پروژه :
شرکت سپید آذین
نام کارفرما :
شرکت دوراک
تاریخ شروع پروژه :
1393/10/01
مدت پروژه :
25 روز
وضعیت پروژه :
پایان یافته
آدرس وب سایت :
www.sepidazin.com

تاریخچه فعالیت بازرگانی ستاره سپید آذین در اصل به حدود یکصد و پنجاه سال پیش باز میگردد. به طور خلاصه اگر بخواهیم آن زمان به بعد را تشریح کنیم، در بعد خانوادگی شامل بزرگانی چون مرحوم حاج علی اکبر شرکاء و پسران ایشان مرحومان حاج اسماعیل و حاج محمد شرکاء (اقبال) که بنیانگذاران اولیه و شاخص تولید کفش و کیف بوده که کیفیت محصولات تولیدی این عزیزان بقدری مشتری پسند بوده که وزیر وقت صنایع به عنوان تشویق و پاداش بیست نفر از اعضای خانواده شرکاء را به سفر کربلا مشرف نمودند و این صنف پس از ایشان توسط بازماندگان تا به امروز ادامه یافته و علاوه بر توسعه این صنف نسبت به بهینه سازی مدار اداری ـ تولیدی وبازرگانی اقدام شده که نتیجه آن تاسیس بازرگانی ستاره سپید آذین بوده است.

با وجود مشکلات عدیده ای که این صنف در بازار داشته، بازرگانی سپید آذین با توجه به شناخت و پیشینه درخشان خود در جستجوی نخهایی با کیفیت بالا و در سطح استانداردهای ملی و بین المللی برآمد که انتظارات مشتریان و تولید کنندگان محترم را از نظر کمی و کیفی برآورده سازد. نتیجه مثبت و ثمربخش این جستجو کارگزاری نخ های دوخت شرکت معتبر و صاحب نام دوراک ترکیه (برند اول ترکیه و صادر کننده به 32 کشور جهان) می باشد.

امید قاطع به پیشرفت روزافزون تولید محصولات با کیفیت مطلوب و بالا در صنایع کفش، کیف، چرم، مبلمان، روکش صندلی و .. را داریم.