بای آف کارت

نام پروژه :
بای آف کارت
نام کارفرما :
مدیر عامل
تاریخ شروع پروژه :
1394/03/11
مدت پروژه :
45 روز
وضعیت پروژه :
پایان یافته
آدرس وب سایت :
www.buyoffcard.com

بایاف نماد تجاری شرکت ایده پردازان زندگی است که با شماره ثبت 478557 فعالیت خود را در حوزه ارائه خدمات استخر و سونا، مراکز تفریحی و گردشگری،رستوران و کافی شاپ، سینما و تئاتر، باشگاه های ورزشی و... به‌صورت کارت تخفیف آغاز کرده است.

این شرکت درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین تبلیغاتی و بکارگیری اهرم قدرت خرید گروهی روشی را در حوزه خرید رواج دهد که هم برای صاحبان کالاها و کسب‌و‌کارهای گوناگون سودآور باشد و هم برای مشتریان و خریداران کالاهای مختلف جذاب بوده و صرفه اقتصادی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک میزان سود ببرند.

با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادات ویژه‌ای از انواع کالاها، خدمات، تفریحات و سرگرمی‌های تازه و جذاب روی سایت بایاف قرار می‌گیرد و خریداران می‌توانند از تخفیف‌های 15 الی 90 درصدی استفاده کنند. بر این اساس شما برای استفاده با شرایط قیمتی بسیار مناسب، خرید کارت تخفیف بایاف را به دوستان، آشنایان و اقوام خود هم توصیه می‌کنید. این همان قدرت خرید گروهی و فلسفه شکل‌گیری کارت نخفیف بایاف است.

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا بروز مشکل با ما تماس بگیرید و یا در ساعات ادارای سوالات خود را به‌صورت آنلاین از اپراتورهای ما بپرسید مرکز پشتیبانی مشتریان   با شماره 42  600  442در ساعات اداری پاسخگوی شماست.