شرکت پرو تردی لب

نام پروژه :
شرکت پرو تردی لب
نام کارفرما :
جناب آقای سعیدی
تاریخ شروع پروژه :
1394/01/19
مدت پروژه :
30 روز
وضعیت پروژه :
پایان یافته
آدرس وب سایت :
www.pro3dlab.com

این شرکت به عنوان زیر مجموعه ای از شرکت تهران پلی کپی با سابقه ای طولانی و درخشان در صنعت تجهیزات و ماشین های اداری ؛ اکنون به گسترش حوزه فعالیت خود در زمینه تکنولوژی های نوین پرداخته است.

 

چاپ 3 بعدی به عنوان یکی از پیشرو ترین فناوریهای کنونی محور فعالیت های این شرکت و ارائه خدمات به اشخاص و سازمان ها می باشد. 

دستگاه های مورد استفاده در Pro3dlab از بهترین و دقیق ترین دستگاه های موجود در بازار می باشد و عمدتا تولیدات شرکت های پیشرو در دنیای سه بعدی می باشند.

علی رغم نوپا بودن این صنعت در کل دنیا به ویژه در کشور ما ایران, این صنعت در حال رشد روز افزون بوده و هر روز تکنولوژی های تازه تر و دقیق تری راه خود را به این عرصه میگشایند. از این رو متخصصان ما همواره در حال به روز رسانی تجهیزات مواد اولیه, فناوری ها و راهبردها جهت همگام شدن با دانش روز هستند. 

از آنجاییکه این صنعت با قرار دادن دنیایی شگفت آور و نامحدود در پیش روی انسان, ما را قادر به انجام هر کاری میکند و محدودیت های سابق را در حوزه های مختلف صنعت از بین می برد؛ لذا واحدهای متفاوت Pro3dlab با تمرکز بر یک صنعت یا هنر خاص و ارایه راه حل های تخصصی و به روز به یاری متخصصان در صنایع گوناگون می پردازند. بدین روی, متخصصان ما اشراف کامل بر خواسته مشتریان پیدا میکنند و توانایی درک نیازها و پاسخگویی به آنها را دارند.

از جهتی دیگر کارشناسان ما آمادگی لازم برای ارایه راه حل های جدید و شخصی شده را نیز دارا هستند.