شرکت وی ای پی گلوبال

نام پروژه :
شرکت وی ای پی گلوبال
نام کارفرما :
جناب آقای گلی
تاریخ شروع پروژه :
1394/02/21
مدت پروژه :
35 روز
وضعیت پروژه :
پایان یافته
آدرس وب سایت :
www.vip-global.org

مجموعه شرکت های VIP Global   سابقه فعالیت موفق در کشور های مختلف خاورمیانه شامل امارات متحده عربی، عمان، عراق، ترکیه و همچنین در کشور های خارج از خاورمیانه از جمله استرالیا را در کارنامه خود دارد.

گروه VIP Global مطمئن ترین گزینه موجود در سطح خاورمیانه برای صادرات و واردات انواع کالاهای بازرگانی مرتبط با کشور جمهوری اسلامی ایران شامل اقلام استراتژیک غذایی، صنایع و ماشین آلات ساختمانی و کلیه امکانات تامین و پشتیبانی می باشد.

 

صادرات محصولات کشاورزی: گروه وی آی پی گلوبال به طور فعال سابقه چند ساله مستمر در تامین هوشمند و گسترده اقلام استراتژیک زراعی می باشد. گروه وی آی پی گلوبال در سال 2014 بزرگترین تامین کننده انواع گونه های سیب زمینی مورد نیاز بخش های صنایع غذایی در داخل ایران بوده است. در حوزه خاورمیانه مجموعه وی آی پی گلوبال تا کنون عرضه و صادرات مستمر طیف گسترده ای از اقلام غذایی به کشور های عراق، عمان، روسیه، ترکیه و امارات متحده عربی داشته است. گوجه فرنگی، کلم، کدو، سیر، خربزه و هندوانه از جمله اقلام صادراتی مجموعه ما به امارات متحده عربی می باشند.

 

صنایع ساختمانی: صادرات انواع سنگ های تزیینی، نما و کف، همچنین تهیه و صادرات فرفورژه، میل گرد، آهن آلات، سیمان و مواد عایق بندی ساختمان

مواد پروتئینی، خشکبار و ترشیجات: عمده صادرات این بخش شامل خیارشور و ترشیجات به اربیل، مرغ منجمد به عراق و خشکبار به کشور های خاورمیانه می باشند.

مواد نفتی: صادرات قیر و مازوت