نحوه ایجاد ایمیل در مایکروسافت اوتلوک

 در صورتیکه سرویس هاستینگ خریداری کرده اید و جهت ارسال و دریافت ایمیل ها از وب میل استفاده می کنید، امکان استفاده از نرم افزار مایکروسافت اوتلوک را خواهید داشت.
استفاده از این نرم افزار به شما سرعت بیشتری در ارسال و دریافت ایمیل ها خواهد داد، همچنین در صورت استفاده از این نرم افزار، ایمیل های دریافتی به صورت آرشیو برروی سیستم شما ذخیره شده و فضایی از حجم هاست شما اشغال نمی شود.
 
 
برای استفاده از امکانات این نرم افزار،  از منوی Tools، به قسمت Account Settings بروید.سپس بر روی گزینه New کلیک کنید:
 
سپس برروی گزینهMicrosoft Exchange, POP3, IMAP or HTTP  کلیک نمایید و دکمه Next را بزنید:
 
در صفحه بعد  گزینه Manually configure server settings or additional server types را فعال کنید و برروی دکمه Next بزنید:
 
در صفحه بعدی Internet E-mail را فعال کنید و برروی دکمه Next بزنید،
 
در صفحه باز شده مانند در قسمت Your Name نام خود، در قسمت E-mail Address آدرس کامل ایمیل خود که قبلا آنرا در کنترل پنل هاست ایجاد کرده اید، وارد می کنید.
 
توجه داشته  که ایمیل وارد شده در اوتلوک می بایست از قبل در کنترل پنل هاست در بخش ایمیل اکونت، ایجاد شده و برای آن پسورد ساخته باشید.
 
در قسمت Incoming mail server  و Outgoing mail server، هر دو بصورت mail.your domain تکمیل شوند، برای مثال اگر نام دامنه شما webdata.ir است در این دو قسمت mail.webada.ir را وارد می کنید.
 
در قسمت بعدی : Logon Information، یوزرنیم شما همان آدرس کامل ایمیل و پسورد شما، همان پسوردی است که قبلا در کنترل پنل هاست در بخش ایمیل ها ساخته اید، برروی گزینه Remember Password کلیک کنید و سپس  کلید More Settings را بفشارید.
 
در صفحه بعد، برروی کلید Outgoing Server کلیک کنید،
 
در صفحه بعدی دو گزینه بالا را فعال کرده و کلید Advanced را بفشارید.
 
در صفحه بعدی ، تنظیمات مربوط به Incoming server که می بایست برروی پورت 110  و Outgoing server بر روی پورت 25 و یا 587 واقع شود را انجام دهید.
 
توجه نمایید که برای بعضی شرکت های سرویس دهنده اینترنت، پورت 25 و برای بعضی دیگر مانند داتک و شاتل پورت 587 آزاد است. بنابراین یکبار با پورت 25 و بار دیگر با پورت 587 Outgoing server را تست کنید.
 
زمان مربوط به Server timeout را با کلیک به سمت راست بیشتر نمایید. برروی کلید Ok کلیک نمایید.
 
پس از زدن کلید Ok به صفحه قبلی هدایت می شوید. در این صفحه اینبار برروی گزینه Test Account Settings کلیک نمایید.
 
در صفحه بعد دو تاییدیه یکی بابت دریافت و دیگربابت ارسال مشاهده خواهید کرد که نشاندهنده آنست که Send و Recive ایمیل شما توسط برنامه اوتلوک چک شده است و هم اکنون شما قادر هستید با استفاده از این برنامه از ایمیل خود استفاده کنید.
 
کلید Close را بفشارید.
 
به صفحه قبلی باز می گردید، جهت تکمیل مراحل فوق، مانند شکل زیر کلید  Next را بفشارید.
در صفحه بعدی، به شما پیغام تبریک بابت ساخت ایمیل در اوتلوک داده می شود، برروی کلید Close کلیک نمایید.

نظرات

 
 
Captcha  
برخی از سازمان ها و برندهایی که با آنها همکاری کرده ایم.

از مهمترین اهداف ما همکاری با نام های بزرگ برای پیشبرد استراتژهای صنعتی آنها از طریق رهیافتی تازه و دیجیتال است. پیشرفت ما مدیون همکاری با مشتریانی است که به دنبال چشم اندازهایی نو و بدون محدودیت هستند.

نظرات برخی از مشتریان ما را مطالعه فرمایید.