درباره آبی

تاریخچه

شرکت آبی فعالیت خود را از 12 سال پیش در تهران آغاز نمود و تاکنون مفتخر به انجام بیش از 700 پروژه طراحی و برنامه نویسی وب سایت می باشد. آبی ابتدا به صورت آزاد (Freelance) شروع به فعالیت کرد و اکنون به شرکتی با فعالیت ثابت و پشتیبانی 24 ساعته تبدیل گردیده است. استفاده از نیروهای جوان و حتی بدون سابقه کار، آموزش آنان و استفاده در پروژه های مختلف از سیاست های اصلی شرکت آبی می باشد.

نقاط قوت

شرکت آبی همواره سعی بر به روز بودن و استفاده از تکنولوژی های نو در زمینه کاری خویش داشته است. استفاده از نیروی جوان و با استعداد همیشه این امکان را به شرکت داده است که بتواند در بخش های گوناگون سرمایه گذاری کند به گونه ای که همواره با نگاهی مشتری مدار و پیشبرد اهداف آنها، رضایت کاربران را نیز جلب نماید. استفاده از طرح های گرافیکی مدرن، ترکیب بندی های منطقی و آگاهانه، دانش رنگ و همچنین مفاهیم تجربه کاربر (User Experience) موجب شده که سایت های طراحی شده از سوی این شرکت به استقبال بیشتری از سوی کاربران روبرو شود. همچنین استفاده از نکات حرفه ای برنامه نویسی و امنیت و قابلیت انعطاف، این امکان را به وب سایت های طراحی شده شرکت آبی می دهد که در کنار امنیت از یک هسته قدرتمند نیز برخوردار باشند. رعایت نکات دقیق بازاریابی و همچنین استفاده از مفاهیم Seo موجب افزایش رنک وب سایت های طراحی شده در شرکت آبی می گردد. پشتیبانی همه ساعته و در کنار مشتری بودن یکی از نقاط قوت ماست. ما از نقطه ی 0 تا 100 پروژه همواره در کنار مشتری هستیم. حتی بعد از ساخت وب سایت نیز در کنار وی خواهیم بود. رضایت مشتری است که شرکت آبی همواره به آن افتخار می کند.

تکنولوژی

از سیاست های شرکت آبی استفاده از تکنولوژی های روز دنیا است. استفاده از CSS3 و HTML5 و استانداردهای کنسرسیوم جهانی وب در دستور کار این روزهای شرکت آبی است. همچنین با گسترش روزافزون دستگاه های قابل حمل و همچنین گسترش نسل های 3 و 4 اینترنت همراه در ایران، نمایش صحیح وب سایت در دستگاه های قابل حمل اجتناب ناپذیر است. لذا شرکت آبی در طراحی های خود از مفهوم کنش گرایی (Responsive Web Design) استفاده می کند به گونه ای که وب سایت طراحی شده در تمامی صفحه نمایش ها با اندازه های مختلف از جمله دسکتاپ، تبلت و موبایل به طرز صحیح نمایش داده شود. استفاده از ASP.NET 4.5 و مفهوم MVC نیز در بخش توسعه نرم افزاری موجب طراحی وب سایت هایی با هسته ای قوی گردیده است. شرکت آبی از مفاهیم SEO و همچنین وب معنایی (Semantic Web) در وب سایت های خود استفاده می کند که همسو با جدیدترین استانداردهای جهانی و همچنین نسل بعدی وب یعنی وب معنایی است.